Příběhy, které prodávají


Využij šance prožít den s Honzou, kde ti ukáže tajné zkratky Story tuningu

Zahlédla jsem Honzu, Lovce příběhů. Napadlo mě - tohle mi chybí - to potřebuji - můj příběh hrdiny... Věděla jsem, že jsem dosáhla mistrovského titulu v šachách v mužské kategorii. Že jsem se stala - ač jsem byla sportovně - vrcholově špendlená k židli u šachovnice celé dětství, pubertu a dospívání - profesionální tanečnicí a producentem vlastních autorských programů a kostýmů. Na kontě tisíce zrealizovaných show. Věděla jsem, že jsem se vyléčila z nevyléčitelné nejagresivnější formy Crohnovy choroby... ALE! VELKÉ ALE! To vše mi tu leží - úhledně zabaleno v desítkách plastových krabic, pytle kostýmů na tendrech, používáno jen občas... Mám svoji FB stránku nabušenou - lesklou minulostí. Potřebovala jsem to zpřítomnit. Tady a teď. A začít tím žít. A znovu vydělávat pro talent a vášně, za které vděčím Pánu Bohu! Honza, Lovec příběhů mi pomáhá tomu a MNĚ vdechnout duši. Pomáhá mi znovu cítit, kdo jsem a rozdmýchat, rozhořet mou energii a vládnout svými talenty! Pomáhá mi vidět, co jsem vidět přestala. Pomáhá mi vidět, zvednout se a jít, když rozpíná se mlha, rozsvítí světlo, když padne tma... Tvoříme příběh hrdinky! Té, která žije své poslání protančit životem a pomáhá ho roztancovat ostatním! Z celého srdce mu děkuji já Zuzka. Děkujie mu má duše tanečnice. Děkuje mu můj éterický duch vášně! Kdo z Vás cítí, jako já, že Vám leží něco ladem a ne a ne rozkvést, natož uklidit... Naděje umírá poslední. A já žiju! A hodlám znovu zářit. Tentokrát však pořád. Nejen, když reflektory svítí a potlesk trvá... S Honzou, Lovcem příběhů, je to čím dál častěji a delší dobu! Z celého srdce Ti doporučuji to zažít na vlastní kůži, duši a do morku kostí! S láskou a úctou ke Guru Honza Dedek - Zuzana Show Dance B.
Zuzana B.FB Show woman CZ
Naslouchání kamenům byl jeden ze zážitků, který posunul hranice mého vědomí. Zažívala jsem pocit splynutí s kamenem, pocit, že jsem součástí proudu života. Objímání a naslouchání kameni mi pomáhá zklidnit mysl, zanořit se více do sebe a užívat si přítomnost. Je to pro mě určitý druh meditace. Milým překvapením pro mě byl zájem mé teprve čtyřleté dcery, která kámen s láskou objala, trpělivě naslouchala. Děkuji Honzovi Dedkovi, který mě i dceru celým procesem provedl a umožnil nám prožít hluboký spirituální zážitek.
Ivana Č.Fyzioterapeutka a instruktorka Nordic walking
Ahoj Honzo, ty kráso, posunul jsi svoji video tvorbu úplně do jiných dimenzí, vypadá to hodně propracovaně. Nechceš se stát kameramanem?
Tomáš E.Digital Mediate
Když upravím čaj energetickou tyčkou, má pronikavou zemitou chuť. Je z něho cítit energie.
Karel H.Lékárník
Dnes je to jako v pohádce... Inteligentní, šikovná, krásná, ale skromná dívka hledá odpovědi na své otázky o životě, penězích, životních hodnotách a prioritách. Přijede na zážitkový tréning, kde od skvělého lídra Honzy získává náhled na život v podobě mnoha cest ke spokojenému životu v hojnosti. Nechybí ani úžasný storytelling, tvorba videí, tématika financí, intuice, vidění třetím okem a motivace jak v profesním tak i v osobním životě. Celý den je protkán pavučinami radosti, štěstí, smíchu, veselí, vůní i příjemných sluchových i chuťových vjemů, úplný balzám pro tělo i duši. Přišla i velká uvědomění, vyplouvaly strachy a odkryly se i tíživé vzorce, které se rozplynuly jako pára nad hrncem. A konec celého dne byl radostný a šťastný, tak jak to v pohádkách bývá. Dobro a láska vždy zvítězí a z prosté dívky rozkvete krásná vzácná královská růže! Z celého srdce Honzo děkuji za báječný zážitkový den v Praze a těším se na další. Jsi Mistr!
Petra S.Manažerka OKG
Spolupráce při natáčení byla senzační. Celý den byl plný krásné energie, úsměvů a radostného smíchu. Profesionálně odvedená práce v natáčení, úpravě vizáže a úžasně do detailů promyšleného scénáře. Smekám před Tvou skvělou prací, Honzo, jsi Mistr.
Petra S.Manažerka OKG
Messenger zpráva: Originál (bez úprav)
David K.Malířské práce

Potřebuješ pomoct?

Ještě není pozdě dát tvému příběhu nový smysl. Pokud si potřebuješ popovídat, nebo dopisovat, jsem tu pro tebe. Společně najdeme řešení. Cesta k úspěchu je nadosah.